Uczniowie oddziałów "0" - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu

Uczniowie oddziałów "0"

Uczniowie > Oddziały "0"

SALA ODDZIAŁU "0"

Dzieci z oddziału 0a wzięły udział w konkursie

"WYMARZONY PLAC ZABAW"

zapraszamy do obejrzenia makiet przygotowanych przez uczniów

GALERIA PRAC

oraz do głosowania na prace naszych wychowanków

W dniu 7 lutego 2018r. dzieci z oddziału "0" obejrzeli przedstawienie z okazji Tłustego Czwartku "Pączki i faworki u babci Honorki".
Przedstawienie przygotowali
uczniowie klasy 3c w ramach zajęć teatralno - muzycznych. Uczniowie wspólnie uczyli się wiersza T. Śliwiaka "Pączek" i uczestniczyli w poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

W piątkowe przedpołudnie, 2 lutego 2018 r., odbył się - tak długo oczekiwany przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomiu - bal karnawałowy.
W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek

.
Dzieci
z oddziału "0" bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorów. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.

18 grudnia 2017 roku oddział "0"
aktywnie uczestniczył w profilaktyczno - edukacyjnym
przedstawieniu "Legenda o Św. Mikołaju".