Uczniowie klas I - III - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu

Uczniowie klas I - III

Uczniowie > Klasy I - III

Uczniowie klasy 2b w odwiedzili Akademię robotyki LEGO

W ramach 41. Radomskiej Wiosny Literackiej uczniowie klasy 3c,  spotkali się w Fili nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej z Panią Zofią Stanecką, autorką książek dla dzieci, żeby porozmawiać o tym, czym dla każdego z nas jest wolność.

Dzieci poznały także drogę powstawania książki, zastanawiały się skąd się bierze wyobraźnia oraz rysowały to, co według nich symbolizuje wolność. Spotkanie zakończyło się tradycyjnie rozdawaniem autografów przez panią Z. Stanecką.

WIOSENNE ŚNIADANIE W KLASIE 1B

ZABAWY NA ŚNIEGU

Aktywność na świeżym powietrzu jest nieodzownym elementem zdrowego stylu życia, Uczniowie klasy 3c z wychowawczynią P. Iwoną Kowalczyk postawnowili wykorzystać uroki zimy.

W dniu 7 lutego 2018r. uczniowie klasy 3c w ramach zajęć teatralno - muzycznych wystawili przedstawienie z okazji Tłustego Czwartku "Pączki i faworki u babci Honorki". Uczniowie wspólnie uczyli się wiersza T. Śliwiaka "Pączek" i uczestniczyli w poczęstunku przygotowanym przez rodziców.
Przedstawienie ogladali uczniowie z klasy Ic, IIb oraz dzieci z oddziału 0a.

Uczniowie klasy 2a z wychowawczynią Panią Anną Żerominską przygotowali ozdoby choinkowe - smakołyki dla ptaków. Udekorowali nimi choinkę przy wejściu do szkoły.

UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH
rok szkolny 2017/2018