Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny

Projekty > 2017/2018

„Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny ”

W ramach projektu „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasistów” realizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego we współpracy z wojewódzkimi ośrodkami ruchu drogowego oraz Mazowiecką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego skierowanego  do dzieci, które w tym roku rozpoczęły naukę w szkole podstawowej, 8 lutego 2018 r. dzieci  z klasy I otrzymały  od przedstawicieli WORD w Radomiu wyprawkę, w skład której wchodzą elementy odblaskowe w formie zawieszek – można je przypiąć do ubrania lub plecaka, opaski odblaskowej oraz opaski LED, którą można założyć na rękę lub obuwie.  Mamy nadzieję, że dzięki noszeniu odblasków nasze dzieci będą bardziej widoczne na drodze, a przez to bardziej bezpieczne.