Festyn Rodzinny - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu

Festyn Rodzinny

Galeria > 2014/2015

29 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 odbył się  II Szkolny Festyn pod hasłem „Aktywnie, zdrowo i sportowo”. Uczniowie wraz z rodzicami bawili się wyśmienicie, konkurowali ze sobą w takich zmaganiach jak: Rodzinny Duet, Sportowa Rodzina, Supermama. Piknik uświetniły występy artystyczne najmłodszych dzieci z klas O – piosenki, teatrzyk , tańce. Atrakcją były popisy talentów gości z ZSS nr 1, PG nr 5,PG nr 12, malowanie twarzy przez szkolnych wolontariuszy, zajęcia rękodzieła w „zakątku wyobraźni”, wizyta młodych siatkarzy z RCS Czarni Radom, wystawa starych samochodów, mecz piłki nożnej między reprezentacją zwycięzców wśród uczniów z klasy 6b a reprezentacją nauczycieli. Pogoda nie zawiodła, choć zanosiło się na burzę, doskonałe humory, energia festynu przegoniła groźne chmury.