Dzień Edukacji Narodowej - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu

Ważne wydarzenia > 2017/18

"Piątek trzynastego " w piątce (13.10.2017r.) upłynął w atmosferze świątecznej.

W tym dniu świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Uczniowie klas 3c, 5b, 5a i 7a pod kierunkiem p. M. Smolagi i M. Zielińskiej przygotowali program artystyczny, w którym podziękowali nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym szkoły za ich codzienny trud włożony w naukę, wychowanie i opiekę.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor Ewa Czerwiec wręczyła nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym Nagrody Dyrektora za ich szczególne osiągnięcia w pracy życząc dalszych sukcesów.

Dzień Nauczyciela 2017 w Radomiu
12 października 2017r.

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela był okazją, by podziękować nauczycielom za ich pracę i wychowanie.
Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Muzycznych.

Podczas uroczystości wyróżniającym się pedagogom zostały wręczone nagrody Prezydenta Miasta Radomia.

Wśród wyróznionych była Pani Monika Smolaga - nauczycielka języka polskiego w naszej szkole.

Formą podziękowania dla pedagogów był towarzyszący uroczystości występ chóru nauczycielskiego „Festa Allegra”, który brawurowo zaśpiewał na estradzie.

P
odczas radomskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej 2017 wystąpiły również zespoły MDK, których członkami są nasze uczennice Aleksandra Fedorowicz i Weronika Pernal.

Więcej: www.echodnia.eu