25 lat Caritas - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu

25 lat Caritas

Wolontariat

W czwartek, 18 maja 2017 r. 25 lat  swojej działalności świętowała Caritas Diecezji Radomskiej.

Księża Robert Kowalski, dyrektor oraz Damian Drabikowski, wicedyrektor diecezjalnej Caritas wręczyli  podziękowania i medale dla  Szkolnych Kół Caritas.

Szkolne Koło Caritas działające przy PSP nr 5 w Radomiu
zostało nagrodzone Złotym Medalem
IN CARITATE SERVIRE

Jubileusz diecezjalnej Caritas rozpoczął się o godz. 10 w amfiteatrze Muzeum Wsi Radomskiej. Rozpoczął go występ artystyczny, który oglądało kilkuset wolontariuszy ze Szkolnych Kół Caritas, działających w całej diecezji. Występowali gimnazjaliści z Iłży, a także uczennice liceum w Iłży, które zaprezentowały krótki program o Janie Pawle II.

Na scenie była też również Ola Federowicz, uczennica klasy Va Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomiu, która zatańczyła do utworu "Pretty face".