2014/2015 - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu

Współpraca > Zespół Szkół nr 1 w Radomiu

Dnia 12.02.2015 r. klasa III a gościła w Zespole Szkoł nr 1 w Radomiu. Uczestniczyła w Jasełkach wystawionych przez uczestników w/w szkoły. Wzieła udział w konkursie prac plastycznych "Bezpieczny  Internet". Uczniowie z naszej szkoły otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostali:
I miejsce - Maciej Krukowski kl. IV a,
II miejsce - Anna Dudzińska kl. III b.
             Wspólnie z kolegami z ZS nr 1 zorganizowali poczęstunek z okazji Tłustego Czwartku.
             Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zwiedzić budynek szkolny.
             Wzieli udział w zajęciach terapeutycznych rozwijających koordynację wzrokowo - ruchową, a także uczestniczyli w zajęciach artystycznych. Dzieci poznały różne metody i techniki plastyczne.
Wróciły zadowolone, pełne wrażeń i z nowymi doswiadczeniami.
                                                               Iwona Kowalczyk, Martyna Włodarczyk

Spotkanie uczniów PSP nr 5 z paniami pracującymi w ZS nr 1 w Radomiu.
Uczniowie zadawali liczne pytania dotyczące funkcjonowania i edukacji dzieci niepełnosprawnych, szczególnie dotkniętych autyzmem.