Światowy Dzień Pluszowego Misia - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu

Galeria > 2017/2018

24.11.17 uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomiu  jak zwykle w piątek ciekawie spędzili czas na lekcjach i na przerwach. Tematem przewodnim były Pluszowe Misie. W całej szkole można było znaleźć ślady pozostawione przez misie, na każdego znalazcę śladu w świetlicy czekała słodka niespodzianka. W świetlicy można było obejrzeć rysunki misiów, wykonane przez uczniów podczas zajęć plastycznych. W tym dniu wychowawcy zorganizowali wiele zabaw dla dzieci związanych z pluszowymi Misiami. W bibliotece na uczniów czekało mnóstwo pluszowy hej misiów oraz zagadki. Każdą klasę odwiedziły dwa Misie, które częstowały uczniów słodkościami.