Święto Pluszowego Misia - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu

Święto Pluszowego Misia

Ważne wydarzenia > 2017/18

CIEKAWE PIĄTKI W PIĄTCE

W piątek - 24.11.17 uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomiu  jak zwykle w piątek ciekawie i aktywnie spędzili czas na lekcjach i na przerwach.

Świętowaliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W całej szkole można było znaleźć ślady pozostawione przez misie, na każdego znalazcę śladu w świetlicy czekała słodka niespodzianka. W świetlicy można było obejrzeć rysunki misiów, wykonane przez uczniów podczas zajęć plastycznych. W tym dniu wychowawcy zorganizowali wiele zabaw dla dzieci związanych z pluszowymi Misiami. W bibliotece na uczniów czekało mnóstwo pluszowy hej misiów oraz zagadki. Każdą klasę odwiedziły dwa Misie, które częstowały uczniów słodkościami.

więcej zdjęć w GALERII